DataLife Engine > Свежие новости / ПОЛИТИКА > Крадіжка та плагіат – нові тренди роботи міської влади?

Крадіжка та плагіат – нові тренди роботи міської влади?

Крадіжка та плагіат – нові тренди роботи міської влади?
За інформацією «Херсонських фактів» сьогодні на сесії Херсонської міської ради розглядатиметься проект розпорядження міського голови щодо впровадження «Відкритого бюджету».

Варто зазначити, що ця концепція була одним з основоположних пунктів програми кандидата в народні депутати Владислава Мангера. Навіть після завершення виборів до Верховної Ради, він продовжив працювати над провадженням «Відкритого бюджету».
В рамках проекту передбачалося створення інтернет-ресурсу для надання громадянам інформації про бюджет м. Херсона в доступній і простій формі. Для цього необхідно створити програмний продукт, який складатиметься з наступних підсистем: веб-сайту, програми імпорту первинних, документів, веб-сервісу імпорту документів та іншого.

6 листопада у херсонській міськраді за присутності членів громадської ради при бюджетному комітеті відбулася обговорення ініціативи Владислава Мангера. В рамках заходу заступник міського голови Віктор Іванушкін пообіцяв, що член команди колишнього кандидата в депутати буде включений до робочої групи, яка займатиметься розробкою «Відкритого бюджету». Однак представники Херсонської міськради з Владиславом Мангером досі не зв’язалися.

В той же час проект розпорядження щодо «Відкритого бюджету» вже сьогодні розглядатиметься на сесії міської ради. При цьому у проекті не йдеться про створення програмного продукту, який передбачався програмою Владислава Мангера, а говориться про окремий розділ на офіційному веб-сайті міської ради. Окрім цього, концепція «Відкритий бюджет» у документі називається не інакше, як «проект херсонського міського голови».

Крадіжка та плагіат – нові тренди роботи міської влади?

Як бачимо, заради самореклами міська влада готова вкрасти чужу ідею, обманути людину, яка розробила та вклала душу у цю програму. Складається враження, що цинічний плагіат - це єдиний спосіб для нинішньої міської влади завоювати народну довіру.Вернуться назад