DataLife Engine > Свежие новости / ОБЩЕСТВО > Роботодавці Херсонщини спрямували до зведеного бюджету 2 мільярди гривень ПДФО

Роботодавці Херсонщини спрямували до зведеного бюджету 2 мільярди гривень ПДФО

Роботодавці Херсонщини спрямували до зведеного бюджету  2 мільярди гривень ПДФО

За шість місяців 2020 року працедавці Херсонщини перерахували до бюджетів усіх рівнів 2043 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Це на 100 млн гривень або на 5 відсотків перевищує минулорічний показник. Податок на доходи фізичних осіб залишається основним джерелом наповнення зведеного бюджету та складає 52 відсотка від загальних надходжень податків по області.

Місцеві скарбниці нашої області отримали майже 75 відсотків від зібраного податку, а це - 1523 млн гривень для бюджетів херсонських громад. Із них до бюджету м. Херсона надійшло 46 відсотків від загальних надходжень або 708 млн гривень місцевих податків та зборів.

Окрім того, чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме 520 млн. гривень спрямовано до державного бюджету.

Завдяки відповідальності значної частини херсонських працедавців бюджети всіх рівнів і насамперед територіальні громади отримують найбільшу частку податкових надходжень для розвитку власної соціально-економічної сфери.

За інфрмацією Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
Вернуться назад