DataLife Engine > Свежие новости / Актуально > Відбулась постійна комісія з питань соцзахисту, зайнятості населення та охорони праці

Відбулась постійна комісія з питань соцзахисту, зайнятості населення та охорони праці

Відбулась постійна комісія з питань соцзахисту, зайнятості населення та охорони праці

21 травня під головуванням Михайла Романія відбулась постійна комісія з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці.

У ході чергового засідання було розглянуто 13 питань порядку денного. Зокрема, депутати заслухали звіти: про виконання обласного бюджету за 2019 рік; про виконання обласного бюджету Херсонської області за І квартал 2020 року; про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області за 2019 рік; про виконання у 2019 році плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Херсонської області на період до 2020 року; про хід виконання у 2019 році програми зайнятості населення Херсонської області до 2021 року.

Окрім цього, члени комісії ознайомилися зі змінами до обласної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2020-2024 роки. В рамках розгляду цього питання голова комісії Михайло Романій поцікавився, чи всі ветерани та учасники Другої світової війни отримали одноразові виплати до Дня Перемоги. Відповідь була позитивною.

Друга частина засідання була присвячена розгляду звернень громадян щодо надання матеріальної допомоги на лікування та вирішення складних життєвих ситуацій у рамках профільної програми. Загалом на адресу Херсонської обласної ради надійшло близько 150 таких звернень.

Нагадаємо, 29 травня відбудеться чергова ХХХV сесія Херсонської обласної ради VІІ скликання.Вернуться назад