DataLife Engine > Свежие новости / Актуально > Обвинувальний акт відносно чоловіка, який розбещував трирічну доньку, направлено до суду

Обвинувальний акт відносно чоловіка, який розбещував трирічну доньку, направлено до суду

Обвинувальний акт відносно чоловіка, який розбещував трирічну доньку, направлено до суду

Херсонською місцевою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт відносно 42-річного місцевого жителя, який вчинив розпусні дії відносно своєї доньки.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений, знаходячись у палаті Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні, де його малолітня 3-річна донька перебувала на стаціонарному лікуванні, вчинив у відношенні неї розпусні дії, спрямовані на задоволення власної статевої пристрасті. Про це повідомляє Херсонська місцева прокуратура.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 156 КК України (вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи - члена сім’ї).

Санкцією вказаної статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Вернуться назад