DataLife Engine > Свежие новости / Актуально > Аеропорт «Херсон» підбив підсумки 2017 року

Аеропорт «Херсон» підбив підсумки 2017 року

Директор Віталій Кучерук від імені трудового колективу міжнародного аеропорту «Херсон» привітав керівництво та представників філіалу авіакомпанії Turkish Airlines Inc. в місті Херсон з новорічними святами. Були підведені підсумки спільної роботи за 2017 рік та намічені перспективні плани на Новий 2018 -ий рік.

Аеропорт «Херсон» підбив підсумки 2017 року

Програма щодо збільшення кількості рейсів до 10 разів на тиждень, яка була розпочата у 2017 році, продовжується на 2018 рік. Для збільшення пасажиропотоку заплановані заходи з популяризації існуючого маршруту та розглядаються можливості зменшення ціни на квиток.

Аеропорт «Херсон» підбив підсумки 2017 року

За проханням авіакомпанії TurkishAirlinesInc. в аеропорту «Херсон» введено в експлуатацію митний склад відкритого типу, що дасть можливість налагодити вантажні перевезення. Завдяки цьому турецька авіакомпанія зможе організовувати карго перевезення, а також змінити літаки типу А319 на А321 з більшою масою до 10 т вантажу.

Аеропорт «Херсон» підбив підсумки 2017 року

«Між нашими підприємствами існує повне порозуміння щодо розвитку туристичних маршрутів через Стамбул та домовленість на довгострокову плідну співпрацю», -відзначив Віталій Кучерук.

Вернуться назад