20:10

21 сентября

межбанкпокупкапродажа
USD26.5926.79
EUR30.98 31.32
RUB0.320.37

Херсонські фермери отримають фінансування від програми підтримки розвитку тваринництва

Херсонські фермери отримають фінансування від програми підтримки розвитку тваринництва

Про питання забезпечення впровадження державної фінансової підтримки з розвитку галузей тваринництва, зокрема скотарства, у поточному році говорили на щотижневій селекторній нараді.

У 2021 році на підтримку розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції із загального фонду державного бюджету виділено 1,15 млрд грн.

На сьогодні Департаментом розвитку сільського господарства та зрошення облдержадміністрації опрацьовано напрямок спеціальної бюджетної дотації за утримання кізочок, козематок, ярок, вівцематок. Завдяки проведеній широкій інформаційній кампанії серед суб’єктів господарювання, які утримують вказане поголів’я тварин, за попередніми розрахунками до області залучать 5,1 млн грн, які будуть розподілені серед 9 суб’єктів господарювання в межах виділених асигнувань.

Наразі триває робота з приймання документів за напрямком спеціальної бюджетної дотації за приріст поголів’я корів власного відтворення. Дотація надається на безповоротній основі суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, за кожну наявну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо станом на 1 липня поточного року порівняно з наявним поголів’ям корів станом на 1 січня поточного року, в розмірі 30 000 гривень за одну голову.

Для отримання дотації сільгосппідприємствам необхідно подати до 1 вересня Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення облдержадміністрації такі документи:

заявку;
довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма №24 (річна) станом на 1 січня;
копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг (місячна) за січень – червень поточного року;
виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин про загальну кількість наявних ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку корів, зокрема корів, що народжені у господарстві суб’єкта господарювання, який є юридичною особою і власником корів, станом на 1 січня та 1 липня поточного року.
Маргарита Степанова, в.о. директора Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення обласної державної адміністрації, зауважила: «У зв’язку із погодними умовами, які склалися у цьому році (затяжні дощі, зливи, град), очікуємо отримати велику кількість фуражного зерна, яке йде на корм худобі. Така кількість кормової бази дає можливості для збільшення поголів’я тварин в господарствах і розвитку нового напрямку в сільському господарстві, а саме – тваринництва».

Заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко зазначив, що керівники органів місцевого самоврядування мають провести роз’яснювальну роботу стосовно отримання державної підтримки серед суб’єктів господарювання, які є юридичними особами і власниками корів.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код:

Свежие новости

19:30
21 сен
Пожар в многоэтажном доме в Херсоне унес жизнь хозяйки квартиры
18:00
21 сен
В Херсонской области утонул мужчина
16:30
21 сен
Два водителя, сбившие электроопоры на Херсонщине, скрылись с места происшествия
15:00
21 сен
Херсонщина на верхній межі "жовтої" зони карантинних обмежень
13:30
21 сен
Отменили праздники и спортивные мероприятия – на Херсонщине усилили карантин
12:00
21 сен
Опалювальний сезон: якими будуть тарифи у Херсоні
10:30
21 сен
На Херсонщине разыскивают пропавшую без вести 13-летнюю девочку
09:00
21 сен
На Херсонщині за добу COVID-19 виявили у 71 людини
19:30
20 сен
Двое херсонцев заразились лептоспирозом после купания в Днепре
18:00
20 сен
У Херсоні проведуть незвичну екскурсію
16:30
20 сен
На Херсонщині понад 200 волонтерів прибирали острів Джарилгач
15:00
20 сен
Xepcoнcкaя cпopтcмeнкa cтaлa бpoнзoвым пpизёpoм чeмпиoнaтa Укpaины пo бoкcу
13:30
20 сен
Жители одной из многоэтажек в Херсоне самовольно перекрыли въезд во двор, не подумав о последствиях
12:00
20 сен
В поліції розповіли про деталі ДТП, в якій травмувалися мати та дитина
10:30
20 сен
Зупинився міжнародний аеропорт Херсона
09:00
20 сен
За минулу добу у двох района Херсонщини виявили 71 хворого на COVID-19
Больше новостей