DataLife Engine > Актуально / Свежие новости / СПОРТ > Стрільба з лука. Новокаховчанка Анастасія Павлова - срібна призерка чемпіонату України

Стрільба з лука. Новокаховчанка Анастасія Павлова - срібна призерка чемпіонату України

У Сумах відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів. Тут виступили вихованки новокаховського тренера Владислава Павлова - Анастасія Павлова та Варвара Ільницька.

Якщо Варвара тільки починає свій шлях професійної спортсменки, то Анастасія Павлова вже давно лідер жіночої стрільби з лука України. І на цих змаганнях Настя не залишилася без медалей. Вона завоювала срібну нагороду, поступившись лише харківській спортсменці Юлії Захарченко.

Варвара Ільницька у змаганнях серед юніорів 22-га.

У загальнокомандному заліку трійка призерів така: Львівська область (2225 очок), Харківська (1850 очок) та Чернівецька (1185 очок). Команда Херсонської області посіла 9 місце.