DataLife Engine > Актуально / Свежие новости / СПОРТ > Херсонці домінують на кубку України з вільної боротьби

Херсонці домінують на кубку України з вільної боротьби

На розіграші кубка України з вільної боротьби серед дорослих, що приймали Бровари, херсонці здобули одразу чотири медалі найвищої проби. Варто повідомити той факт, що деякі перші номери вагових категорій участі не брали. Так, у вазі 63 кг за відсутності чемпіонки світу Юлії Ткач золоту медаль здобула Юлія Лісовська. Херсонка Алла Белінська (69 кг) скористалася відсутностю чемпіонки світу Аліни Махіні-Стаднік і виграла перше місце. Олена Кремзер (55 кг) перемогла у фіналі призерку світу з Івано-Франківська Ірину Харів. Бронзову нагороду здобула Олена Булюк (48 кг). У змаганнях серед чоловіків у вазі 65 кг не було рівних вихованцю Херсонського вищого училища фізичної культури Арсену Єдігарову. Два других місця посіли Василь Михайлов (70 кг) та Віктор Соловйов (86 кг).