DataLife Engine > Актуально / Свежие новости / Главные новости > Автоколапс на кордоні Херсонщини з Кримом – кому це потрібно?

Автоколапс на кордоні Херсонщини з Кримом – кому це потрібно?

Автоколапс на кордоні Херсонщини з Кримом – кому це потрібно?

На сьогодні Херсонська митниця в силах пропускати через три КПВВ до 600 вантажівок на добу. Натомість, з середини лютого і до 15 березня на Крим проїжджали лише 100-120 машин. На ситуацію впливала позиція кримської сторони. Про це на останньому засіданні ради оборони області сказав заступник начальника Херсонської митниці Міндоходів Віктор Альохін.

Здавалося б, аби не допустити на півострові продовольчої кризи, кримська сторона мала би діяти навпаки. Та, певно, турботу про населення переважає політична складова. Є й ще один момент:
- Переважна частина вантажівок, що стоять на кордоні Херсонщини, «йдуть» на Росію, транзитом через Крим. Якщо утворюється черга на Керченській переправі (400-800 машин), відразу надходить команда, і суміжна сторона на нашому кордоні починає працювати дуже повільно. Одну фуру «кримці» можуть оформляти до 5 годин, - пояснив начальник Азово-Чорноморського прикордонного управління Сергій Бідило.

Починаючи з 16 березня на кордоні, щоправда, спостерігається певний «прорив» - понад 300 авто щодоби. За словами Сергія Бідило, зважаючи на нові правила ввезення товарів з України, влада Криму змінює позицію:
– Вже є розпорядження на рівні центрального апарату і про це заявив Аксьонов - не допустити продовольчої кризи, не допустити черг, увесь товар, особливо продукти, будуть пропускати без проблем.Вернуться назад