DataLife Engine > Свежие новости / Актуально > Причорноморські курортні райони Херсонщини складують сміття на незаконних полігонах

Причорноморські курортні райони Херсонщини складують сміття на незаконних полігонах

Причорноморські курортні райони Херсонщини складують сміття на незаконних полігонах
Найпопулярніші серед відпочивальників причорноморські курортні райони Херсонщини - Скадовський та Голопристанський мають найгіршу серед районів та міст області ситуацію із узаконенням полігонів для збирання твердих побутових відходів.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомив в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів ОДА Юрій Попутько на проведеному в облдержадміністрації засіданні "круглого столу" з питання можливої реалізації інвестиційного проекту щодо будівництва заводів з переробки змішаних комунальних відходів.

"Найгірша ситуація із оформленням документів, що посвідчують право на користування або володіння земельними ділянками під тверді побутові відходи - у Великоолександрівському, Скадовському, Чаплинському, Цюрупинському та Голопристанському районах", - розповів Ю.Попутько.

Він також назвав і п'ять районів, де ситуація із цим питанням найкраща в області - Нижньосірогозький, Білозерський, Верхньорогачицький, Іванівський та Нововоронцовський райони. Чотири із них є найвіддаленішою від Херсона "глибинкою" області.Вернуться назад