DataLife Engine > Свежие новости / ПРОИСШЕСТВИЯ > Рятівники перевіряють пляжі

Рятівники перевіряють пляжі

Рятівники перевіряють пляжі

Літо на Херсонщині, зазвичай, розпочинається дуже рано. Але травень був досить дощовий, тому тільки в червні люди почали масово відвідувати пляжі міста.
Служба порятунку 101 Херсонщини кожного року через засоби масової інформації інформує людей про ступінь готовності міських пляжів до прийому громадян: чи є рятувальна станція, медпункт, загороджувальні буї, чи почищене дно в місці купання тощо.

Рятівники перевіряють пляжі

Рятівники перевіряють пляжі

Рятівники перевіряють пляжі

На даний час на території обласного центру офіційно визначено 5 місць масового відпочинку населення на водних об’єктах. З них чотири пляжі отримали документальний дозвіл на прийом відпочиваючих. Тут створені рятувальні пости, пройшли навчання матроси-рятувальники, обстежено дно акваторії пляжів, виставлене буйкове огородження та встановлені таблички про заборону купання.
Водночас під час таких рейдів рятувальники відвідують місця, не визначені для купання, але куди міські мешканці час від часу приходять поплавати в спекотний день.

З усіма відпочиваючими проводиться інформаційна робота: рятувальники терпляче роз’яснюють людям на скільки небезпечне купання в незнайомих місцях, застерігають від пірнань (особливо вниз головою). А для остаточного закріплення отриманих знань роздають листівки та пам'ятки застережного змісту.
Під час рейду з представниками ЗМІ рятувальники нагадували любителям водних видів спорту про необхідність завчасно повідомляти територіальні органи ДСНС про заплановані заходи із зазначенням місця проведення, часу та маршруту руху. У першу чергу для своєї власної безпеки і спокою рідних і близьких людей.Вернуться назад