DataLife Engine > Свежие новости > Херсонська лікарня увійшла до найкращих 100 медичних закладів

Херсонська лікарня увійшла до найкращих 100 медичних закладів

Херсонська лікарня увійшла до найкращих 100 медичних закладів

КНП «ХМКЛ ім. Є.Є. Карабелеша» (генеральний директор – Малицька Алла) стала лауреатом Національного бізнес-рейтингу, укладеного за підсумками незалежного аналізу фінансово-господарських показників діяльності 1206902 підприємств України. А тепер до медичного закладу надійшла нагорода.

«Лідер галузі 2020»: статус присвоєно підприємству на основі його досягнень і є свідченням високої ефективності управління ресурсами, надійності і професійності. Лікарня увійшла в когорту найкращих 100 медичних закладів, які отримали незалежну бізнес-нагороду.

Вже понад 100 років лікарня Карабелеша надає як первинну, так і вторинну медичну допомогу жителям м.Херсона і Херсонської області. І при цьому завжди піклується про покращення умов роботи для лікарів і медсестер, надання профілактичної і невідкладної медичної допомоги. Адже здоров’я людини є основною цінністю, від якої залежить якість життя, від самого народження і до останніх днів на цьому світі.

«Нагорода „Лідер галузі 2020" для всього нашого колективу — це визнання самовідданої праці кожного медика, натхнення, підтвердження успішності і результативності праці, авторитетне визнання успіху»,- наголошує Малицька Алла, генеральний директор КНП «ХМКЛ ім. Є.Є. Карабелеша».Вернуться назад