DataLife Engine > Свежие новости > Терапія від пілотів МАУ на карантині

Терапія від пілотів МАУ на карантині

Терапія від пілотів МАУ на карантині

Пілоти авіакомпанії МАУ стомилися сидіти на карантині і вже 13-16 серпня небесні капітани вирвуться у незвичний автопробіг на честь 70-річчя моделі Transporter, що у 1950 році був відомий як Bulli від Volkswagen. Вони сформують колону історичних автомобілів: T2а 1970 р., Т2в 1978р., Т5 2011 р., та Т6 Multivan 2019 р. випуску, які проїдуть трасою з міста Києва до міста Харкова і назад. Захід пройде у партнерстві із брендом Volkswagen Комерційні автомобілі, авто якого створені для справжніх поціновувачів пригод.

Акція насправді неординарна. По-перше, це соціальна місія - таким чином пілоти хочуть підняти «бойовий дух» льотного комплексу МАУ. А ще символічно відвідати домашній аеропорт «Бориспіль» та регіональні аеропорти України, за якими дуже скучили. Тим самим ніби натякнувши летовищам - дуже скоро пілоти МАУ повернуться до них на відновлених внутрішніх рейсах!

Історичний автопробіг стартуватиме з неабияким розмахом 13 серпня в аеропорту «Бориспіль». Старт пробігу автоколона символічно розпочне на злітній смузі домашнього аеропорту після аероквесту для спотерів. Перед стартом екіпажі пробігу проведуть розіграші подарунків та призів від партнерів заходу - авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» та бренду Volkswagen Комерційні автомобілі.

«Наша мета - демонстрація позитиву та успішності транспортних брендів VW та МАУ в Україні. Модельний ряд автомобілів T-моделей Volkswagen, а також особливості використання ретро-автомобілів на довгих дистанціях привертає увагу аудиторії до даного проекту. Даним автопробігом ми також хочемо звернути увагу українців на внутрішній туризм для зменшення економічних та психологічних наслідків карантину», - пояснює Андрій Яхновець, керівник проекту, водій історичного автомобіля Т2, другий пілот Boeing 737-800 авіакомпанії МАУ.

Пілоти МАУ з нетерпінням готуються до автопригоди, якою прагнуть підкреслити - будь-яким негодам у житті здатен завадити тільки невпинний рух уперед.

Прес-служба авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України»Вернуться назад