DataLife Engine > Свежие новости > На Херсонщині підприємці придбали майже 5 тисяч «підакцизних» ліцензій

На Херсонщині підприємці придбали майже 5 тисяч «підакцизних» ліцензій

На Херсонщині підприємці придбали майже  5 тисяч «підакцизних» ліцензій

Як повідомили фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, станом на 01.08.2020 суб’єктам підприємницької діяльності видано 4829 ліцензій.

Для ведення бізнесу платники придбали 2971 ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, 1858 - тютюновими виробами. Подовжено дію 3540 таких ліцензій.

Найбільшу кількість «підакцизних» ліцензій на території курортних районів отримали платники Генічеського району - 396 ліцензій. Курортні бізнесмени із Залізного Порту та Приморського придбали 345 ліцензій. Підприємці Скадовська та Лазурного використовують для торгівлі підакцизними товарами 183 ліцензії. У с. Хорли 13 суб’єктів господарювання мають діючі ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі «шкідливими» звичками.

До місцевих бюджетів громад Херсонщини від ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за січень - липень
2020 року надійшло майже 11 млн гривень плати за ліцензії.

Нагадуємо: суб’єкти підприємницької діяльності, незалежно від форми власності, мають провадити роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами тільки за наявності відповідної ліцензії.

Для отримання ліцензії надсилайте заяву та документи про сплату відповідних коштів на електронну адресу: [email protected]

Телефон для довідок (0552) 42-76-94 .

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
Вернуться назад