DataLife Engine > Свежие новости > На курорті Херсонщини COVID-19 вперше виявили у місцевих жителів

На курорті Херсонщини COVID-19 вперше виявили у місцевих жителів

На курорті Херсонщини COVID-19 вперше виявили у місцевих жителів

Згідно з оперативною інформацією щодо поширення коронавірусу на Херсонщині, оприлюдненої на сайті облдержадміністрації, вчора, 8 серпня, в області зафіксовано 8 нових лабораторно підтверджених випадки захворювань на COVID-19.

Серед інфікованих виявились і двоє мешканців курортного села Залізний Порт Голопристанського району, які були обстежені як хворі на ГРВІ. Це 54 річна жінка, яка до того ж є медичним працівником та чоловік, 55 років. Їх стан задовільний, перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом.

Раніше повідомлялось, що на цьому курорті вже виявляли двох хворих відпочівальників з Івано-Франківська. А ось місцеві жителі інфікувались вперше. Тож тепер прийдеться встановлювати коло контактних осіб.

Продовжують також виявляти інфікованих осіб, які раніше контактували з хворими на COVID-19 у КНП «ХМКЛ ім. О.С. Лучанського». Це: чоловік, 84 роки, житель м. Херсон (Корабельний район), стан важкий, отримує кисень; жінка, 55 років, медичний працівник, жителька м. Херсон (Дніпровський район), стан середньої важкості; жінка, 51 рік, медичний працівник, жителька Миколаївської області (Снігурівський район), стан середньої важкості.

Їх госпіталізовано до обласної інфекційної лікарні, де на ранок 9 серпня вже перебуває 22 хворих на коронавірус.

Через погіршення ситуації щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні, КМУ ухвалив рішення про тимчасові обмеження перетину пунктів пропуску з тимчасово окупованим Кримом. Обмеження діятиме з 08:00 09 серпня до 8:00 30 серпня.

Нагадуємо, що протиепідемічні заходи є обов‘язкові для всіх без виключення:
- перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах;
- проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів;
- заповненість кінотеатрів не більше, ніж на 50%;
- перевезення пасажирів тільки в масках та в межах сидячих місць.Вернуться назад