DataLife Engine > Свежие новости > 229 членів сімей загиблих учасників АТО/ООС отримали матеріальну допомогу

229 членів сімей загиблих учасників АТО/ООС отримали матеріальну допомогу

229 членів сімей загиблих учасників АТО/ООС отримали матеріальну допомогу

229 членів сімей загиблих учасників АТО/ООС вже отримали з обласного бюджету одноразову матеріальну допомогу у розмірі 5 тис. грн кожному. Загалом виплачено 1 млн 145 тис. грн. Про це 6 серпня, повідомив Департамент соціального розвитку облдержадміністрації у рамках засідання постійної комісії з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці.

Розглянувши звернення депутатів Херсонської міської ради щодо створення КЗ «Психоневрологічний будинок-інтернат с. Степанівка» ХОР, комісія доручила обласній державній адміністрації вивчити це питання та розглянути можливість додаткового фінансування КНП «Херсонський обласний заклад з надання психіатричної допомоги» ХОР, на базі якого пропонується створити новий комунальний заклад.

Також на доопрацювання відправлено проєкт нової програми, спрямованої на підтримку та соціальну адаптацію внутрішньо переміщених осіб.

Питання щодо внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік та програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області комісія підтримала одноголосно та запропонувала винести на чергову сесію Херсонської обласної ради.

Загалом постійна комісія з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці розглянула 151 питання, з яких 141 – звернення громадян щодо надання матеріальної допомоги.Вернуться назад