DataLife Engine > Свежие новости > Комунальна комісія опрацювала понад 70 питань

Комунальна комісія опрацювала понад 70 питань

Комунальна комісія опрацювала понад 70 питань

Учора, 5 серпня, постійна комісія обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності опрацювала понад 70 питань порядку денного.

Зокрема, депутатами було вирішено питання щодо подальшого використання комунального майна раніше ліквідованих підприємств. Так, за результатами розгляду звернення депутатів Голопристанської міської ради та їх відповідного рішення, прийнятого на сесії 28.04.2020, комісія погодила питання щодо передачі будівлі Старозбур’ївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І-ІІ ступенів Херсонської обласної ради у комунальну власність Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади. Остаточне рішення буде прийнято на черговій сесії Херсонської обласної ради.

А майно КНП «Обласна дитяча туберкульозна лікарня» ХОР підтримано передати до комунальної власності територіальної громади м.Олешки з подальшим його використанням у соціальній сфері у якості спортивно-оздоровчого комплексу.

У той же час, у зв’язку з відмовою місцевих органів прийняти на свій баланс будівлі КНП «Новозбур’ївська обласна туберкульозна лікарня» ХОР та КНП «Новотроїцька обласна туберкульозна лікарня» ХОР, членами комісії було вирішено передати будівлі в оперативне управління комунальній установі з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради та включити їх до переліку об’єктів, які підлягають приватизації.

Разом з цим, депутати погодили реорганізацію КЗ «Спортивний ліцей ім. Т.Г.Шевченка» ХОР шляхом приєднання до КЗ «Херсонський фаховий спортивний коледж» ХОР.

У ході засідання були розглянуті і кадрові питання. Депутати підтримали продовження дії контракту з директором КП «Херсонські авіалінії» ХОР Віталієм Кучеруком, з завідуючою КП «Центральна аптека №3 Суворовського району м.Херсона» Тетяною Урсал, а також з директором КП «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» ХОР Олексієм Мотовим.

Також комісією були врегульовані орендні питання та розглянуті питання фінансового характеру з подальшим переданням їх на розгляд бюджетної комісії.

Нагадаємо, 14 серпня відбудеться ХХХVІ сесія Херсонської обласної ради VІІ скликання.Вернуться назад