DataLife Engine > Свежие новости > В обласній раді проходить засідання комунальної комісії

В обласній раді проходить засідання комунальної комісії

В обласній раді проходить засідання комунальної комісії

Сьогодні, 5 серпня, в обласній раді проходить засідання постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності.

Депутати вже детально опрацювали проєкт змін до рішення ХХХІ сесії обласної ради VІІ скликання від 20 грудня 2019 року №1502 «Про обласний бюджет Херсонської області на 2020 рік», запропонований профільним департаментом облдержадміністрації.

У рамках розгляду якого у депутатів виникло питання щодо фінансування проєктів-переможців минулорічного обласного конкурсу проєктів розвитку.

«Я тримаю це питання на особистому контролі. Щодня мій робочий день розпочинається з дзвінка департаменту фінансів та вишукуванню коштів на співфінансування 42 проєктів. Сподіваюсь, що вже в найближчий час всі проєкти будуть реалізовані», – доповіла заступник голови облради Оксана Рукавішнікова.

Також члени комісії підтримали перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів на 2020 – 2023 роки. Так, на території Херсонської області пропонується реалізувати 4 проєкти, які спрямовані на розбудову чорноморського узбережжя, відновлення зрошення, розвиток аеропорту та будівництво Центру олімпійських видів спорту H2O в Новій Каховці.

Разом з цим, депутати затвердили ліквідаційні баланси комунального підприємства Херсонської обласної ради «Єдиний центр логістичного управління та контролю» та комунального підприємства «Кордон» Херсонської обласної ради.

На порядку денному комісії понад 70 питань.Вернуться назад