DataLife Engine > Свежие новости > Сплатили податок на невірний рахунок: як виправити ситуацію?

Сплатили податок на невірний рахунок: як виправити ситуацію?

Сплатили податок на невірний рахунок: як виправити ситуацію?

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі роз’яснює, що у разі у разі сплати податку на невірний рахунок, платник податків має можливість звернутися до Центру обслуговування платників за місцем реєстрації для проведення звірки.

У разі відсутності платежів у інтегрованій картці платника, суб’єкту господарювання необхідно написати заяву на переведення коштів. У заяві зазначаються обов’язкові реквізити суб’єкта господарювання (фізичної особи – підприємця): прізвище, ім’я, по-батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер), місце реєстрації. Крім того, вказується номер рахунку, на який були перераховані кошти, дату, суму та номер платіжного документу. Також, зазначається напрямок перерахування коштів (або на інший бюджетний рахунок, або на рахунок платника). До заяви додається документ, що підтверджує факт сплати податку.

Також суб’єкт господарювання може здійснити ці дії через сервіс Електронний кабінет, подавши заяву в електронній формі через приватну частину за ідентифікатором форми F 1302001, або у довільній формі через меню «Листування з ДПС».

Якщо платник податків в банківському платіжному документі на сплату податкового зобов’язання зазначив старий рахунок, то кошти не надійдуть до відповідного рахунку, а сума податку не буде вважатися сплаченою.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. СевастополіВернуться назад