DataLife Engine > Свежие новости > Мінрегіон планує включити у “Велике будівництво” Центр Олімпійських видів спорту “Н2О Нова Каховка”

Мінрегіон планує включити у “Велике будівництво” Центр Олімпійських видів спорту “Н2О Нова Каховка”

Мінрегіон планує включити у “Велике будівництво” Центр Олімпійських видів спорту “Н2О Нова Каховка”

На минулому тижні відбувся робочий візит на Херсонщину Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, який перевірив хід реалізації в області національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України.

На підсумковій пресконференції Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов розповів журналістам, що в нього склалося позитивне враження щодо реалізації національної програми “Велике будівництво” на Херсонщині.

Також Міністр надав свої зауваження та рекомендації, які мають зробити об’єкти “Великого будівництва” якіснішими, комфортнішими та сучаснішими.

Підсумовуючи побачене, він зазначив, що в міністерстві вже почали готувати планові об’єкти “Великого будівництва” на наступний рік, де серед іншого повинен з’явитись амбітний проект Херсонщини Центр Олімпійських видів спорту “Н2О Нова Каховка”.Вернуться назад