DataLife Engine > Свежие новости / Актуально > Екстрена допомога – приклад спільного утримання

Екстрена допомога – приклад спільного утримання

Екстрена допомога – приклад спільного утримання

Важливу роль у формуванні бюджетної політики і організації бюджетного процесу займає міжбюджетне регулювання – перерозподіл фінансових ресурсів між бюджетами. Цей механізм здатний забезпечувати необхідними коштами економічні та соціальні потреби регіону та територіальних громад.

Так, до обласного бюджету прийняті міжбюджетні трансферти на утримання комунального некомерційного підприємства «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради.

За інформацією управління з питань аналізу бюджету та регіональних програм виконавчого апарату обласної ради з початку 2020 року вже укладено 18 угод (з 11 районами та 8 об’єднаними територіальними громадами) на загальну суму понад 1 мільйон гривень. Згідно укладених угод до обласного бюджету надійшли кошти для забезпечення медичних працівників станцій екстреної (швидкої) медичної допомоги засобами індивідуального захисту, придбання дезінфікуючих і миючих засобів, пально-мастильних матеріалів Білозерської станції ЕШМД, Рубанівського пункту Великолепетиської станції ЕШМД, Нижньосірогозької та Великоолександрівської підстанцій, Преображенського пункту Каланчацької підстанції тощо.

Слід зазначити, що перерозподіл коштів, внесення змін до обласного бюджету, враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій обласної ради, затверджуються рішеннями сесій Херсонської обласної ради.

Довідково. КНП «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради забезпечує медичне обслуговування населення області, надаючи екстрену медичну допомогу. Структуру служби складають 10 станцій екстреної (швидкої) медичної допомоги, у складі яких 14 підстанцій та 21 пункт постійного базування бригад на території області.

Тільки за минулий тиждень медичними працівниками комунального закладу здійснено 3345 виїздів бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, з них 1055 у м.Херсоні. Надано допомогу 18 постраждалим у ДТП, здійснено 68 виїздів бригад на невідкладну допомогу нещасних випадків з дітьми, 12 виїздів на допомогу при опіках, падінь з висоти – 17, інфарктів – 12, інсультів – 82 виїзди. Також забезпечено медичне обслуговування при ножових, вогнепальних пораненнях, електротравмах, при отруєннях та пологах. Крім того, медичні працівники надають лікарську консультативну допомогу пацієнтам у районних лікарнях, у тому числи немовлятам і старшим дітям.Вернуться назад