DataLife Engine > Свежие новости / Актуально / ПРОИСШЕСТВИЯ > Поліцейські Херсонщини склали 594 протоколи за порушення правил дотримання карантину

Поліцейські Херсонщини склали 594 протоколи за порушення правил дотримання карантину

Поліцейські Херсонщини склали 594 протоколи за порушення правил дотримання карантину

Більшість адміністративних протоколів складені у відношенні осіб, які повернулися до країни і відмовилися від обсервації та за фактами порушення умов торгівлі під час карантину. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Усього з початку превентивних заходів поліцейські склали 112 адмінпротоколів за порушення у сфері здійснення торгівлі, 159 – відносно інших фізичних осіб, 36 протоколів відносно перевізників, 268 – відносно громадян за порушення карантинних правил щодо обсервації, 19 – за порушення самоізоляції .

Протоколи складено за ч. 1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей». Санкція статті передбачає штраф для громадян - від 17 до 34 тисяч гривень і для посадових осіб - від 34 до 170 тисяч гривень. Рішення про накладення адміністративних стягнень на порушників прийматиме суд.

Нагадаємо, що з 11 травня Кабінет міністрів України скасував частину обмежень карантинних заходів. Але пом'якшення карантину – це не повне його зняття. Карантинні заходи продовжують діяти для запобігання поширенню коронавірусної інфекції, а поліція і надалі перевірятиме їх дотримання. Закликаємо вас поставитись з розумінням та дотримуватись ще діючих карантинних вимог. Бережіть себе та близьких!Вернуться назад