DataLife Engine > Свежие новости / Актуально > Віталій Булюк привітав воїнів-інтернаціоналістів з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Віталій Булюк привітав воїнів-інтернаціоналістів з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Віталій Булюк привітав воїнів-інтернаціоналістів з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Тому сьогодні, з нагоди вказаного свята, в комунальному закладі «Палац молоді та студентів» Херсонської обласної ради відбувся урочистий концерт.

Під час заходу воїнів-інтернаціоналістів привітав заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк. У своєму виступі він побажав їм здоров’я, наснаги та мирного неба.

«Товариші офіцери, зі святом вас. Я хочу привітати всіх воїнів-інтернаціоналістів, які захищали нашу державу в різні часи. Я чудово пам’ятаю день 15 лютого 1989 року. І ми всі завжди будемо пам’ятати про це свято», – відзначив заступник голови Херсонської обласної ради.

Віталій Булюк вручив військовослужбовцям Почесні грамоти Херсонської обласної ради. За мужність, проявлену під час виконання інтернаціонального обов’язку, героїзм та самопожертву, патріотизм, активну громадську позицію та з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав було нагороджено:

Обушного Олександра Володимировича – учасника бойових дій в Афганістані, члена Каховського районного товариства воїнів-інтернаціоналістів;

Кривцова Юрія Васильовича – учасника бойових дій в Афганістані, голову Нижньосірогозької районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів);

Єлагіна Олександра Миколайовича – учасника бойових дій в Афганістані, члена Херсонської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану.

Крім того, Подяка голови обласної ради оголошена Жєлєзному Валерію Олександровичу – учаснику бойових дій в Афганістані, члену Бериславської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Довідка. День вшанування учасників бойових дій на території інших держав було встановлено Указом Президента України від 11 лютого 2004 року № 180/2004. Саме в цей день, 15 лютого 1989 року, була закінчена збройна інтервенція до Афганістану та було завершено виведення радянських військ зі вказаної країни.Вернуться назад