DataLife Engine > Свежие новости / Актуально / ПРОИСШЕСТВИЯ > Херсонські поліцейські розшукали зниклу неповнолітню в місті Дніпро

Херсонські поліцейські розшукали зниклу неповнолітню в місті Дніпро

Херсонські поліцейські розшукали зниклу неповнолітню в місті Дніпро

16-річна жителька Високопільського району втекла з дому, щоб не розлучатися з коханим 14-річним хлопцем. Ювенальні поліцейські разом з оперативниками розшукали її в місті Дніпро в будинку хлопця. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Заява про зникнення дівчини надійшла в поліцію від її матері 12 січня. Донька пішла гуляти і не повернулася, раніше без попередження з дому ніколи не уходила.

Працівники поліції розгорнули пошукову операцію, опитали друзів дівчини і встановили, що останнім часом вона спілкувалася з 14-річним хлопцем з міста Дніпро. Підліток приїхав у Високопільський район погостювати до рідних і поїхав до себе додому в той же день, коли зникла дівчина.

Ювенальні поліцейські зателефонували рідним хлопця і з’ясували, що дівчина у них дома. Ввечері 13 січня у місто Дніпро виїхали херсонські ювенали та оперативники, з неповнолітньою було все добре. Дівчину відвезли у Високопілля і передали матері.

Школярка пояснила, що не хотіла нікому розповідати про стосунки з хлопцем, щоб їх не розлучили. На втечу з дому наважилася, тому що має сильні почуття.

З дівчиною та хлопцем поліцейські провели профілактичну бесіду, після чого дівчина пообіцяла матері більше не вчиняти необдуманих дій.Вернуться назад