DataLife Engine > Свежие новости / Актуально > Відбулось засідання комунальної комісії обласної ради

Відбулось засідання комунальної комісії обласної ради

Відбулось засідання комунальної комісії обласної ради

Майже 40 питань, більшість з яких будуть запропоновані до розгляду на черговій сесії Херсонської обласної ради, розглянули депутати постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності. Участь у роботі комісії взяла заступниця голови Херсонської обласної ради Оксана Рукавішнікова.

Ретельно депутати вивчили ситуацію з утриманням комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я в умовах реформування галузі. З прийняттям нової державної концепції єдиного фтизіатричного простору постає питання необхідності об’єднання спеціалізованих закладів. Це дозволить привести систему лікування хворих на туберкульоз у відповідність до міжнародних стандартів, згідно з якими акцент робиться на амбулаторному лікуванні. Депутати підтримали пропозицію директора КНП «Фтизіопульмонологічний медичний центр» Володимира Бурятинського щодо приєднання до його закладу Новозбур’ївської та Новотроїцької протитуберкульозних лікарень.

Депутати вивчили питання доцільності створення на базі КНП «Новокаховський дитячий протитуберкульозний санаторій «Джерельце» багатопрофільного дитячого санаторію, який увійде до структури КНП «Херсонська дитяча обласна лікарня». Це дозволить надавати повний спектр лікувальних та реабілітаційних послуг належної якості дітям.

Також члени комісії розглянули звернення керівників закладів обласного підпорядкування щодо передбачення у проєкті обласного бюджету на 2020 рік коштів, а саме: кошти на придбання пересувного ангіографа та ремонт рентгенобладнання для Обласного кардіологічного диспансеру; фінансування виготовлення проєкту та встановлення пожежної сигналізації у КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня»; ремонт даху та придбання і встановлення ліфта у корпусі КНП «Херсонська обласна інфекційна лікарня імені Горбачевського», де на третьому планується відкриття другого паліативного відділення ХОСПІСу.

Крім цього, депутати погодили низку орендних питань, які стосувалися оголошення конкурсів на право оренди нерухомого майна, подовження дії договорів оренди, внесення змін до договорів оренди, визначення переможців конкурсу на право оренди комунального майна.Вернуться назад