DataLife Engine > Свежие новости / Актуально / ПРОИСШЕСТВИЯ > Вихованці комунального закладу Херсонської облради вибороли нагороди на всеукраїнських змаганнях

Вихованці комунального закладу Херсонської облради вибороли нагороди на всеукраїнських змаганнях

27–28 вересня 2019 року вихованці гуртків «Спортивне орієнтування» (керівники Капара О.І. та Мізернюк В.В.) комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради взяли участь у Відкритих всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків та ветеранів «Україна – Кубок Суворовця».

Херсонці вибороли велику кількість нагород. Так, 27 вересня у змаганнях на короткій дистанції переможцями та призерами стали:

Капара Олена – I місце (ж–35);
Остапенко Єлизавета – I м (ж–18);
Шостака Таїсія – I місце (ж–12);
Доценко Анна – II місце (ж–12);
Капара Валентин – III місце (ч–12);
Дубінець Марія – I місце (ж–10).

28 вересня у змаганнях на середній дистанції орієнтувальники також вибороли 6 нагород: