7:43

23 января

межбанкпокупкапродажа
USD28.2028.48
EUR33.15 33.67
RUB0.330.38

#ВСЕ_БУДЕ_ХОКЕЙ!

#ВСЕ_БУДЕ_ХОКЕЙ!

Хокейний клуб «Дніпро» через соціальну мережу Facebook отримав заяву почесного президента клубу Владислава Мангера про припинення повноважень.

Дуже сумна новина, але це рішення вкотре доводить мужність та мудрість цієї людини.

Заснування ХК «Дніпро» – це шлях від нерозуміння та супротиву до перемоги та слів подяки. Саме таким його пройшов Голова Херсонської обласної ради VII скликання Владислав Миколайович Мангер при створенні професійного клубу.

#ВСЕ_БУДЕ_ХОКЕЙ!


Його пропозиція у 2018 році, яку зрештою підтримали та оцінили депутати Херсонської обласної ради, спочатку виглядала утопією. Було висловлено багато критики, казали «та нічого не вийде». Деякі критикани навіть називали цей проект «іграшка Мангера». Але кого вважали «іграшкою Мангера»? Відомих хокейних фахівців – Дмитра Підгурського, Олександра Васильєва, Олега Тимченка, які відгукнулись на пропозицію та очолили тренерський штаб новоствореної команди? Молодих та досвідчених хокеїстів, які повірили та приїхали у місто, де ніколи не було великого хокею? Персонал та вихованців ДЮСШ з зимових видів спорту, котрі побачили нове життя льодової арени «Фаворит» та їх закладу? Батьків тих хлопчиків та дівчат, які займаються в цій школі, які усвідомили, що місцева влада також може опікуватися дітьми та спортом? Чисельну армію вболівальників на Херсонщині та в інших містах України, які стали пишатися рідною командою? Людей, яким подарували надію, що ми також можемо перемагати та бути кращими? Всі ці люди «іграшки» ?! Безперечно ні!

#ВСЕ_БУДЕ_ХОКЕЙ!


Наш шлях – це важка робота на льоду та за його межами. Це робота команди, менеджменту клубу, ДЮСШ, батьків, направлена на створення потужного хокейного проекту. Владислав Миколайович чітко розумів, що потрібно та як треба цього досягти. Він вважав, що області та Херсону потрібна не виключно професійна команда, а повноцінний клуб, в якому вихованці дитячого хокею матимуть змогу вирости професійними спортсменами.

#ВСЕ_БУДЕ_ХОКЕЙ!


І ці важкі перші кроки були пройдені – в боротьбі, з чисельними перешкодами, труднощами та опором, але пройдені. Професійний клуб створено. Команда третій сезон є одним із лідерів вітчизняного хокею. Головний тренер Дмитро Підгурський працює головним тренером молодіжної збірної України. Дитяча школа, в якій займаються сотні маленьких хокеїстів та фігуристів, – працює. На трибунах льодової арени «Фаворит» завжди аншлаг, ігри відвідують тисячі херсонців та гостей міста. І в цьому, звичайно, неабияка заслуга Владислава Миколайовича, який, як почесний президент, постійно тримав питання діяльності клубу на контролі.

#ВСЕ_БУДЕ_ХОКЕЙ!


Можливо обійти все – перешкоди, ріки, гори. Але не можна обійти людину. Людина завжди буде все бачити і розуміти. Прості херсонці повірили в цю команду, в перемогу, в те, ще все це можливо. «#Я ПИШАЮСЬ, ЩО Я ХЕРСОНЕЦЬ!!!». Саме ці слова стали улюбленим девізом херсонців-вболівальників ХК «Дніпро». Завдяки хокейній команді та її фанатам на льодових аренах всієї країни побачили і почули: «Херсон – це Україна»!

#ВСЕ_БУДЕ_ХОКЕЙ!


Життя триває. І ми не маємо наміру зупинятися. Зробимо все, щоб зберегти команду, клуб, досягнення. Але головне – всім колективом висловлюємо слова великої подяки та поваги за зроблене Вами, Владиславе Миколайовичу. Це як дитяча мрія, яка здійснилася.

#ВСЕ_БУДЕ_ХОКЕЙ!


Весь цей час Ви були поруч з нами – командою, вихованцями школи, їх батьками, вболівальниками. Всі ми бажаємо, щоб якомога скоріше негаразди в Вашому житті скінчилися і Ви разом з нами знову були на трибунах арени «Фаворит» і раділи перемогам рідного «Дніпра».

#ВСЕ_БУДЕ_ХОКЕЙ!

#ВСЕ_БУДЕ_ХОКЕЙ!

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код:

Свежие новости

18:00
22 янв
B Xepcoнe пункты oбoгpeвa 21 января пoceтилo 44 чeлoвeкa
16:30
22 янв
Жителям Острова в Херсоне увеличили плату за обслуживание домов — тариф больше 5 гривен
15:00
22 янв
Жителей Херсона встречает и провожает "смерть с косой"
13:30
22 янв
Депутати активізували розслідування по будівництву шляхопроводу «ХБК – Таврійський»
12:00
22 янв
На Жилпоселке массово растут новые ларьки
10:30
22 янв
Опубликован макет новостройки на проспекте Ушакова
09:03
22 янв
COVID-19 на Херсонщине: 88 новых случаев инфицирования
19:23
21 янв
B Xepcoнe пpoгpeмeли двa взpывa гaзa
18:00
21 янв
На Херсонщині браконьєрів не стримують навіть люті морози
16:30
21 янв
В Херсоні поліція вручила підозру у зловживанні службовим становищем чиновниці міськради
15:00
21 янв
В травні 2021 року на території Фабрики планують відкрити аквапарк
13:30
21 янв
Херсонский облсовет просит президента снизить тарифы
12:00
21 янв
Херсонське летовище у рейтингу кращих
10:34
21 янв
«Інтерактивні інспектори» консультують працівників і роботодавців Херсонщини про особливості на період карантину
09:03
21 янв
За добу COVID-19 виявили у 101 мешканця Херсонщини
19:23
20 янв
З нового року на Херсонщині вже сталося 58 пожеж
Больше новостей