23:34

22 сентября

межбанкпокупкапродажа
USD27.4927.75
EUR32.41 33.00
RUB0.320.38

Профільна комісія: зміни до Правил користування маломірними суднами, будівництво мостопереходу та розвиток аеропорту

Профільна комісія: зміни до Правил користування маломірними суднами, будівництво мостопереходу та розвиток аеропорту

7 серпня в Херсонській обласній раді відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, транспорту, будівництва та житлово-комунального господарства, тарифної політики та взаємодії з підприємствами енергетичної галузі.

Зокрема, у ході розгляду питань порядку денного депутати опрацювали перелік змін до Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Херсонської області, запропонований облдержадміністрацією.

Так, члени комісії задовільнили звернення відділення поліції в порту Херсон Херсонського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області щодо обмеження районів плавання моторних суден. Зокрема, щороку у період з 1 травня до 30 вересня планується заборонити транзитний рух моторних маломірних суден через третій (спортивний) затон та єрик до р.Перебойня та по р.Дніпро від мосту в районі пляжу «Гідропарк» до межі зони відпочинку, за винятком суден контролюючих органів та аварійно-рятувальних служб. Питання виноситься на сесію і в разі депутатської підтримки проєкт Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Херсонської області ще має пройти громадське обговорення та погодження від відповідної державної структури.

У зв’язку зі змінами у законодавчих актах, депутати підтримали внесення відповідних змін до регіональної програми будівництва (придбання) доступного житла у Херсонській області на 2018-2022 роки та до програми розвитку молодіжного житлового кредитування в Херсонській області на 2019-2022 роки.

Також комісія погодила внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік та до програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2020 рік.

Карантинні заходи, встановлені з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, на декілька місяців паралізували роботу аеропортів, в тому числі й херсонського. Тому наразі стоїть питання щодо додаткової підтримки об’єкту. Заслухавши керівника КП ХОР «Херсонські авіалінії» Віталія Кучерука, члени комісії погодилися надати підприємству 8 млн грн, з яких 1,5 млн грн мають бути спрямовані на реконструкцію найбільш критичної ділянки периметрової орогожі аеропорту. Питання передано на бюджетну комісію.

Особливу увагу депутати приділили додатковим питанням, що стосувалися ремонту автомагістралей по Херсонській області та будівництву мостопереходу «ХБК – Таврійський».

За словами заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Сергія Козира, будівництво доріг здійснюється за раніше затвердженим планом. Що стосується мостопереходу, то в цьому році ніякі роботи на цьому об’єкті не велися. Ситуація з обвалом мосту в Дніпропетровській області дала поштовх до розроблення Урядом Національної програми відновлення мостів на 2020–2025 рік. Тому наразі обласна державна адміністрація проводить всі необхідні заходи, аби мостоперехід «ХБК – Таврійський» також потрапив до переліку об’єктів, будівництво яких здійснюватиметься повністю за рахунок державного бюджету.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код:

Свежие новости

19:23
22 сен
Нa Xepcoнщинi 13 шкiл чacткoвo пepeвeли нa диcтaнцiйнe нaвчaння
18:00
22 сен
В сентябре на Херсонщине коронавирусом заболело больше людей, чем за все время эпидемии
16:34
22 сен
992 тонни риби цього року виловили у Каховському водосховищі
15:07
22 сен
У Херсоні пройде Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики
13:32
22 сен
За прошедшую неделю полицейские Херсонщины составили 95 протоков за нарушение ограничений адаптивного карантина
12:02
22 сен
У Голопристанському районі під час військових навчань сталася масштабна пожежа
10:34
22 сен
Херсонские спасатели провели дезинфекцию 17 объектов социальной сферы
09:03
22 сен
Коронавирусная статистика Херсонщины
19:23
21 сен
Под арест попало поле на Херсонщине
18:00
21 сен
ВМС провели військові маневри у Дніпро-Бузькому лимані
16:31
21 сен
За минулу добу до поліції Херсонщини надійшло 554 звернення громадян
15:02
21 сен
Дитяча художня школа відзначила 40-річчя
13:34
21 сен
Партия Херсонцы сделала подарок херсонцам к Дню города
12:04
21 сен
Херсонцев приглашают на интерактивную экологическую выставку
10:31
21 сен
200 тис. грн штрафів за кілька годин: у Херсоні з’явилися «коронавірусні» патрулі
10:00
21 сен
Как правильно выбрать дизельное топливо?
Больше новостей