4:18

11 августа

межбанкпокупкапродажа
USD27.6227.91
EUR32.18 32.80
RUB0.330.38

Херсонська обласна рада співфінансує 11 соціальних проєктів громадських організацій

Херсонська обласна рада співфінансує 11 соціальних проєктів громадських організацій

29 липня в обласній раді відбувся захист проєктів у рамках проведення обласного конкурсу проєктів громадських організацій, спрямованих на соціальний розвиток суспільства та підтримку молоді Херсонської області.

За словами голови конкурсної комісії, заступниці голови Херсонської обласної ради Оксани Рукавішнікової, у цьому конкурсному році набагато більше цікавих і, в той же час, актуальних проєктів, що спрямовані на вирішення гострих соціальних питань та проблем.

Також Оксана Олександрівна доповіла членам конкурсної комісії про успішну реалізацію проєктів-переможців минулорічного конкурсу.

«За грошову винагороду у 2019 році змагалися 18 громадських організацій, проте лише 15 проєктів відповідали всім вимогам конкурсу. Переможцями стали 6 проєктів, на реалізацію яких з обласного бюджету було виділено 255 тис. грн. Всі проєкти успішно реалізовані», – зазначила заступниця голови Херсонської обласної ради та ініціатор проведення обласного конкурсу.

У 2020 році участь у конкурсі беруть 19 проєктів, представлені 15 громадськими організаціями. Проте у ході захисту два проєкти були зняті їх розробниками, у зв’язку з неможливістю їх реалізації у карантинний період.

Найбільше – 7 проєктів – надійшло за напрямком «Популяризація та формування здорового та активного способу життя», а також «Утвердження патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого Херсонщини» – 5 проєктів. По 3 проєкти за напрямками «Формування демократичних цінностей та верховенства права у громадян регіону задля їх рівноправного включення до європейської і світової спільноти» та «Створення умов для інтелектуального самовдосконалення громадян, творчого розвитку особистості». І лише 1 проєкт за напрямком «Формування загальнолюдських цінностей, гуманного та відповідального ставлення до довкілля».

За результатами голосування членів конкурсної комісії переможцем став благодійний фото-проєкт «Ті, що надихають» від ГО «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю “Велід”». Його організатори передбачають створення яскравих фотознімків відомих людей разом з дітьми з інвалідністю та дітьми з особливими освітніми потребами. На реалізацію цієї ідеї з обласного бюджету буде виділено 52,5 тис. грн.

«Ми прагнемо зламати стереотипи, що існують в Херсонській громаді, та намагаємось сформувати толерантне ставлення до дітей та молоді з інвалідністю. Проєкт має на меті показати сильні сторони та безмежні можливості молоді з інвалідністю, їх спортивні досягнення, які вже прославилися на теренах Херсонщини, України та всього світу», – відзначив керівник проєкту та громадської організації Віктор Булка.

На другому місці проєкт Херсонської обласної організації Добровільного пожежного товариства України «Юні рятувальники Херсонщини змагаються», який отримає з обласного бюджету 40 тис. грн. Він спрямований на виховання в учнівської молоді почуття відповідальності за збереження життя та здоров’я людей, матеріальних цінностей в умовах виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

На третьому місці з фінансуванням у розмірі 30 тис. грн – проєкт ГО «Херсонське обласне бібліотечне товариство» під назвою «Тиждень креативної терапії “У гармонії з собою”». Проєкт орієнтований на самореалізацію людей, що представляють вразливі верстви населення, зокрема люди з інвалідністю, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Також з обласного бюджету буде виділено по 25 тис. грн на підтримку реалізації трьох проектів, а саме: проєкту ГО «Спортивний клуб “Суворовець”» під назвою «Україна – кубок Суворовця» та двох проєктів ГО «Херсоснька обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей “Сонячні діти Херсонщини”» під назвами – спортивний фестиваль «Кожен зможе» та перфоманс-зустрічі «Світло в тобі».

За рішенням членів комісії іще 100 тис. грн буде виділено на підтримку 5 проєктів з фінансуванням у розмірі 20 тис. грн кожен:

Проєкт «Тепло твоєї посмішки», ГО «Херсонська обласна громадська організація інвалідів “За рівні можливості”»;
Проєкт «Футбольні канікули – 2020», ГО «Федерація футболу м.Нова Каховка»;
Проєкт «Всеукраїнська пошукова військово-меморіальна експедиція “Нікопольський плацдарм”», ГО «Військово-патріотичний клуб “Каховка”»;
Проєкт «Дитячо-юнацьке військово-патріотичне таборування “Школа виживання – 2020”», ГО «Каховський військово-патріотичний клуб “Сокіл”»;
Проєкт «Завжди є Надія!», благодійна організація «Обласний християнський благодійний фонд “Іісус”».
Таким чином, у 2020 році у рамках конкурсу Херсонська обласна рада співфінансує 11 соціальних проєктів на загальну суму 297,5 тис. грн.

«Активність громадських організацій нашої області, креативність та бажання змінити світ на краще – все це відчувалось при проведенні конкурсу. Я красно дякую усім вам за небайдужість, кропітку працю та щире бажання змінювати світ на краще!», – резюмувала заступниця голови Херсонської обласної ради Оксана Рукавішнікова.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код:

Свежие новости

19:23
10 авг
Укрзалізниця має намір модифікувати тягову підстанцію Партизани — орієнтовна вартість 73,3 млн грн
18:21
10 авг
Xepcoнcкий cпopт в цифpax и фaктax
17:19
10 авг
Херсонский порт будет кардинально модернизирован
16:17
10 авг
В Україні призупинено роботу Єдиного державного реєстру
15:15
10 авг
Про податкових агентів та місця проживання туристів
14:13
10 авг
В Днепровско-Бугском лимане Херсонщины массовый замор бычка
13:11
10 авг
B Xepcoнcкoй oблacти зapeгиcтpиpoвaнo 56 oфициaльныx миллиoнepoв
12:09
10 авг
Херсонський міський суд взяли під охорону
11:07
10 авг
У Біосферному заповіднику Асканія Нова вшанували пам’ять Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна
10:05
10 авг
Податковий десант на морському узбережжі Херсонщини
09:03
10 авг
На Херсонщині COVID-19 виявили у ще двох людей
19:23
09 авг
«Укрпошта» запустила пересувні відділення
18:06
09 авг
Единого тарифа на газ больше не будет
16:28
09 авг
В Украине «лопнул» еще один банк
15:02
09 авг
Як працюватимуть школи в червоних зонах з 1 вересня: пояснення Шмигаля
13:31
09 авг
Нa Xepcoнщинi гoтуютьcя дo фecтивaлю cучacнoгo миcтeцтвa
Больше новостей