4:00

20 октября

межбанкпокупкапродажа
USD25.6225.64
EUR28.5928.61
RUB0.4050.406

Молодий педагог-науковець із Херсонщини став учасником наукової школи Європейської організації ядерних досліджень (CERN)!

Молодий педагог-науковець із Херсонщини став учасником наукової школи Європейської організації ядерних досліджень (CERN)!

У квітні у м.Женеві, Швейцарія відбулась сьома наукова школа для співробітників та педагогічних працівників Малої академії наук України у галузі фізики на базі Європейської організації ядерних досліджень (CERN).

За рекомендацією комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради учасником цієї школи від Херсонської області став Платонов Олексій Юрійович, учитель Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради.

Програмою школи були передбачені лекції й практичні заняття з сучасної фізики елементарних частинок та космології, де українські педагоги-науковці отримали інформацю про технічні можливості прискорення елементарних частинок та їх детектування, застосування прискорювачів у медицині, промисловості та інших галузіях.

Хорошу нагоду подискутувати й обмінятися науковим і педагогічним досвідом освітяни мали і протягом науково-практичного семінару, лабораторних занять, наукових діалогів із представниками CERN.

Під час екскурсій на основні структурні підрозділи CERNу, проведених інженерами-фізиками, учасники наукової школи побачили Великий андронний колайдер, фабрику антиматерії та потужні обчислювальні центри. А в рамках культурної програми перебування в Женеві відвідали Музей історії науки та Палац Націй – європейську штаб-квартиру ООН.

Крім того, учасники мали змогу поспілкуватися із співвітчизниками, що працюють у CERNі та отримати кваліфіковані консультації та рекомендації щодо підготовки майбутніх науковців.

Слід зазначити, що за ініціативи Національного центру «Мала академія наук України» створено Всеукраїнський клуб почесних послів науки Європейської організації ядерних досліджень (CERN). Ще з 2011 року НЦ «МАН України» надає можливість талановитим педагогам, які займаються з учнями науково-дослідницькою роботою в галузі фізики брати участь у навчальній програмі CERNу. Такою можливістю протягом кількох років скористалися вже 146 українських вчителів-фізиків.

Цього року учасником Всеукраїнського клубу став і Платонов Олексій Юрійович, якому присвоєно символічний статус «почесний посол науки СERN в Україні».

За результатами участі Платонова О.Ю. у науковій школі CERN у травні-червні місяці комунальним закладом «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради будуть організовані дистанційні заходи для вчителів-фізиків та учнів, на яких Платонов О.Ю. поділиться отриманим досвідом та знаннями з передових досягнень науки у галузі фізичних досліджень.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код:

Свежие новости

19:12
19 окт
Листок нетрудоспособности: что нужно знать работнику при его получении
17:45
19 окт
Проверять получателей соцвыплат будут по-новому: Закон принят
16:18
19 окт
Зроблено ще один крок до створення Південного центру променевої терапії
14:51
19 окт
У Херсоні поліцейські встановили учасників злочинної групи, які скоїли не менше 15 крадіжок
13:24
19 окт
В Олешківському районі група піротехніків знищила артснаряд часів Другої світової війни Опубліковано: 19.10.2019, 09:39
11:57
19 окт
Херсонська поліція розповіла про злочини та події, які сталися протягом минулої доби
10:30
19 окт
У Високопіллі рятувальники ліквідували пожежу сільської хати
09:03
19 окт
Поліція області звертається до власників мототранспорту
19:23
18 окт
Депутати підтримали зміну найменувань закладів освіти
18:21
18 окт
Херсонська облрада прийняла рішення про створення КНП
18:04
18 окт
Минулої доби херсонські піротехніки знищили три вибухонебезпечні предмети часів минулих війн
17:19
18 окт
258 осіб отримують вищу освіту у рамках обласної програми
17:02
18 окт
За незаконне вирощування конопель житель Херсона проведе 3 роки за гратами
16:17
18 окт
Херсонська обласна рада ухвалила програму з ліквідації амброзії полинолистої на 2020-2023 роки
15:49
18 окт
Херсонська обласна рада надала дозвіл на продовження договорів оренди нерухомого майна
15:15
18 окт
Найвищими нагородами облради удостоєні Ерік Арушанян та його тренер
Больше новостей