USD25.6225.64
EUR28.5928.61
RUB0.4050.406

Херсонська борчиня завоювала бронзову нагороду Чемпіонату Європи

Спортсменка КЗ «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради, майстер спорту України з вільної боротьби Єлизавета Тіскарьова в складі національної збірної завоювала бронзову нагороду Чемпіонату Європи серед жінок U23, який відбувся у сербському Нові-Сад.

Тренери спортсменки – Заслужений тренер України Володимир Євонов та тренер вищої категорії – Роман Павлов.

За підсумками Чемпіонату Європи національна збірна України з вільної боротьби посіла у загальнокомандному заліку друге місце.

Відзначимо, у січні 2019 року Єлизавета була відзначена Національним Олімпійським комітетом Херсонщини, як краща спортсменка місяця за срібну медаль 22-го міжнародного турніру з вільної боротьби серед спортсменів до 23 років, присвяченого пам’яті видатних болгарських борців: Петко Сиракова і Івана Ілієва.