0:31

22 октября

межбанкпокупкапродажа
USD25.5125.55
EUR28.4928.54
RUB0.3920.393

Херсонському вищому училищу фізичної культури – 30!

Херсонському вищому училищу фізичної культури – 30!

Про традиції, досвід, майстерність!

Зі спогадів старійшин, аксакалів тренерів з боротьби вільної , що зростили не одне покоління видатних спортсменів.

Одне з перших відділень, що існує з початку заснування у 1988 році Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради було і є відділення боротьби вільної. Скільки отримано перемог, скільки разів борці училища прославляли Херсонщину на теренах Радянського Союзу, України та Міжнародних спортивних аренах!

Нам по праву є чим пишатися! Свій багаторічний досвід передав легенда вільної боротьби, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, майстер спорту СРСР з греко-римської боротьби Лушніков Віктор Федорович. Саме він стояв біля витоків боротьби Херсонщини та створив міцний колектив учителів фізичної культури відділення. Заслужені тренери України Іздебський Валерій Іванович – суддя міжнародної категорії, Савченко Валерій Миколайович – Майстер спорту СРСР, відмінник освіти України, Євонов Володимир Миколайович – головний тренер збірної України, Нам Олег Миколайович, Баіров Денис Анатолійович.

Результатом 30 – річної роботи педагогічного колективу відділення є видатні спортсмени, які прославляли й прославляють нашу Україну під час змагань різного рівня.

Це Асанов Ельдар - чемпіон Європи 1991 року серед юнаків в особистому та командному заліку, чемпіон світу серед юніорів, срібний призер чемпіонату Світу серед чоловіків; Нечепуренко Олексій- чемпіон Європи серед юніорів 1992 року; Звягін Олександр, Кучеренко Сергій, Дорда Роман – чемпіони СРСР; Темботов Анзор – срібний призер чемпіонату світу 1993 року серед юніорів; Кодашов Сергій– чемпіон Європи серед юнаків; Іщенко Іван- чемпіон світу та Європи серед юніорів; Кушхов Мурадін - чемпіон світу та Європи, неодноразовий призер світу та Європи серед юнаків і юніорів тощо.

Перша дівчина, яка гідно представляла наше училище на світових аренах –Ребар Інна. Вона стала дворазовою чемпіонкою Європи, призеркою Кубку світу. Продовжили цю естафету Кремзер Олена - чемпіонка юнацьких олімпійських ігор 2014 року у Китаї, чемпіонка світу і Європи, неодноразова призерка чемпіонату світу та Європи серед дівчат і юніорок; Белінська Алла- призерка Чемпіонату світу та Європи серед юніорів; Пасічник Ірина– неодноразова призерка в особистому заліку, чемпіонка у командному заліку чемпіонатів Європи серед жінок 2017 року, неодноразова чемпіонка України 2017, 2018 років; Кулагіна Антоніна - чемпіонка Європи та світу серед кадетів 2018 року.

В Олімпійських іграх брали участь Асанов Ельдар, Іщенко Іван, Темботов Анзор, Комарова Олена.

Звання МСМК присвоєно 16 спортсменам відділення боротьби вільної, близько 200 спортсменам присвоєно звання МСУ.

Ми впевнені, що наступні покоління спортсменів будуть гідні своїх попередників.

Згадує Заслужений тренер України, Суддя міжнародної категорії Лушніков Віктор Федорович: «Є у мене вихованець Нечипуренко Олексій, зараз вже МСМК з боротьби вільної. На одному з тренувань я дуже емоційно вимагав виконання елементу від хлопця. Олексій, закінчив схватку за своїм сценарієм, обернувся до мене і сказав – Вікторе Федоровичу, Ви заважаєте мені. І тоді я вперше зрозумів, що думку спортсмена, в деяких випадках, необхідно брати до уваги. Так само як необхідно розділяти тренувальні настанови для хлопців і для дівчат, оскільки дівчата більш емоційні і необдумано сказане слово може призвести до непередбачуваного результату. Так формується школа тренера.»

Заслужений тренер України, відмінник освіти України Савченко Валерій Миколайович говорить про кожен свій набір вихованців, як про щось заповітне: «Кожен мій набір – це новий світ, в якому розвиваюсь і я, і вони. Щоразу для мене, як для тренера, відкриваються нові можливості в передачі досвіду. Це неосяжний світ становлення характеру, вчинків, рішення, здавалось би, безнадійних положень».

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код:

Свежие новости

19:19
21 окт
На новых украинских заводах сотрудников приходится заново обучать работе – предприниматель
17:51
21 окт
Эксперты: За год в Украине катастрофически подорожали овощи
16:23
21 окт
В Украине запустили горячую линию, куда можно жаловаться на нечестные субсидии соседей
14:55
21 окт
Курс доллара в 2019 году будет находиться в коридоре между 30 и 40 гривнами - эксперт
13:27
21 окт
Новая система регистрации проживания может привести к мошенничеству и злоупотреблениям - эксперт
11:59
21 окт
Украинцы дорого платят за продукты низкого качества - эксперт
10:31
21 окт
Украинские школьники будут искать работу не ради большого заработка, а ради самореализации – эксперт
09:03
21 окт
Бэби-боксы в Украине: в Минсоцполитики рассказали, кто не получит «пакет малыша»
19:12
20 окт
Отопление и горячая вода в Украине подорожают как минимум на 15% - эксперт
17:45
20 окт
В Украине из-за медреформы начнут массово закрываться больницы – медик
16:18
20 окт
Профессиональное образование реформируют
14:51
20 окт
Борщевой набор до конца года подорожает на 40% - эксперт
13:24
20 окт
Сохранить мобильный номер при смене оператора можно будет с 1 мая 2019 года
12:38
20 окт
Херсон на три дня стал столицей украинской реабилитологии
11:57
20 окт
Стоимость газа в Украине должна быть вдвое ниже нынешней – эксперт
10:30
20 окт
Производителям сигарет не позволят занижать цены
Больше новостей