21:29

11 августа

межбанкпокупкапродажа
USD27.6227.91
EUR32.18 32.80
RUB0.330.38

Відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин та екології

Відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин та екології

23 травня постійна комісія обласної ради з питань земельних відносин та екології розглянула 25 питань.

Серед них, зокрема, питання, що стосуються надання фінансової підтримки державним лісогосподарським підприємствам та виділення коштів для проведення обробітку лісових масивів від шкідників.

Найбільшу дискусію викликало звернення громадської організації Маслівської первинної організації Новокаховської міської організації Українського товариства мисливців і рибалок щодо перегляду меж Національного природного парку «Олешківські піски». Виявляється, до складу нацпарку включили територію ДУ «Новокаховський рибоводний завод частикових риб». Оскільки на території природоохоронних зон категорично забороняється полювання та інша господарська діяльність, то робота заводу майже паралізована. Якщо раніше мисливцям дозволялося стріляти з гармат для відлякування птахів та відстрілювати дику птицю, то зараз це все заборонено. Сьогодні птиця без перешкод виїдає рибу із ставків заводу. Люди обурені тим, що при створенні парку його межі не обговорювалися з місцевою громадою та просять виключити з господарської зони парку територію «Новокаховського рибоводного заводу частикових риб». Члени комісії погодилися виїхати на місце та особисто ознайомитися із обставинами складної ситуації.

З ідентичним зверненням до депутатів прийшли мисливці Корсунської первинної організації Новокаховської міської організації УТМР, але вже щодо НПП «Нижньодніпровський». Вони попросили допомогти у вирішенні питання щодо виключення з господарської зони парку території плавень і лиманів з метою ведення на них полювання. Проте, під час обговорення проблеми було запропоновано звернутися до вищих органів влади щодо надання дозволу на спортивне полювання в природоохоронних зонах, яке практикувалося ще декілька років назад.

Зважаючи на вищезазначені проблемні питання, члени комісії із застереженням поставилися до створення нового регіонального ландшафтного парку «Гаврилівський» на території Нововоронцовського району. З метою уникнення подібних проблем депутати зажадали побачити листи від усіх місцевих рад, через які проходитимуть межі парку, в яких вони висловлюють добру волю на його створення. Тому дане питання відправили на доопрацювання.

Також на доопрацювання залишили звернення ДП «Херсонське лісомисливське господарство» щодо виділення коштів, що надходять від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

Стосовно звернення Державної екологічної інвестиції у Херсонській області щодо прискорення реконструкції очисних спору м. Берислав було вирішено провести розширену нараду за участі представників Бериславської влади, депутатів всіх рівнів, в тому числі і нардепів, профільних служб та підрядників. Проведення наради заплановано на червень. Точна дата буде повідомлена додатково.

У рамках засідання депутати підтримали більше десятка питань, зокрема, проект змін до обласного бюджету на 2018 рік, проект змін до обласної програми «Ліси Херсонщини» на 2017-2020 роки та проект зон санітарної охорони водозабору ДП «Таврія».

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код:

Свежие новости

19:23
11 авг
Херсонские патрульные отчитались за неделю работы
18:21
11 авг
Відповідальність за дотримання нових санітарних норм у школах покладено на керівництво шкіл - Степанов
17:19
11 авг
Укpзaлiзниця вiднoвлює куpcувaння пoїзду Xepcoн-Cнiгуpiвкa
16:17
11 авг
Служба автомобільних доріг у Херсонській області відхилила пропозиції шести компаній
15:15
11 авг
На Одещині запускають поромну переправу між Румунією і Україною
14:13
11 авг
Скадовский порт принял первое за три года судно под зерновые
13:11
11 авг
Відбулось засідання медичної комісії
12:09
11 авг
Закон про спрощення ведення обліку ФОПами набрав чинності
11:07
11 авг
Автономную котельную построят для херсонской школы № 31
10:05
11 авг
Общины Херсонщины получили 218 млн гривен за аренду земли
09:03
11 авг
В Херсоне два новых случая COVID-19
19:23
10 авг
Укрзалізниця має намір модифікувати тягову підстанцію Партизани — орієнтовна вартість 73,3 млн грн
18:21
10 авг
Xepcoнcкий cпopт в цифpax и фaктax
17:19
10 авг
Херсонский порт будет кардинально модернизирован
16:17
10 авг
В Україні призупинено роботу Єдиного державного реєстру
15:15
10 авг
Про податкових агентів та місця проживання туристів
Больше новостей