DataLife Engine > Актуально / Свежие новости / СПОРТ > Легка атлетика. Херсонці завоювали дві медалі на одеському марафоні

Легка атлетика. Херсонці завоювали дві медалі на одеському марафоні

VII Одеський міжнародний марафон зібрав 450 учасників. Серед тих, хто бажав подолати 42 км 195 метрів, були і херсонці. Вони не просто знайшли в собі сили фінішувати, а ще й потрапили в трійку призерів. Так, Олександр Свистович у віковій категорії «Чоловіки 50-59 років» показав третій час: 3 години 41 хвилина 58 секунд.

«У цьому році Одеса організувала спортсменам нелегке випробування – траса була з великою кількістю підйомів та спусків, хоча за всіма міжнародними правилами дистанція марафону повинна була бути фактично рівною», - сказав Свистович.

Друге місце в віковій категорії «Чоловіки 60-69 років» здобув Володимир Мальований. Його час – 4 години 54 хвилини 17 секунд.