DataLife Engine > Актуально / Свежие новости / СПОРТ > Легка атлетика. Херсонка виборює медаль на чемпіонаті України

Легка атлетика. Херсонка виборює медаль на чемпіонаті України

Легка атлетика. Херсонка виборює медаль на чемпіонаті України

У Запоріжжі визначали переможців та призерів чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих. На змагання відправилася і команда з Херсонської області. Найкраще проявила себе Дар'я Кучина. Вона стала єдиною представницею Херсона, хто зміг вибороти нагороду. У секторі стрибків у висоту Дар'я розпочала з 1 м 70 см і взяла її з першої спроби. По два підходи херсонці знадобилося, щоб підкорити планку на висоті 1 м 75 см та 1 м 80 см.

Остаточний результат Дар'ї - 1 м 83 см, а це третє місце. Вище тільки дві представниці із Миколаєва Юлія Чумаченко та Оксана Окунєва. На четвертому місці у змаганнях зі стрибків у висоту серед жінок ще одна вихованка херсонської школи легкої атлетики Ірина Коваленко. Її результат 1 м 75 см.

У секторі для стрибків у висоту серед чоловіків наші провідні херсонці представлені не були. Віталій Самойленко у віці 30 років уже завершив кар'єру спортсмена і став тренером, Андрій Ковальов травмований, а найдосвідченіший наш стрибун Андрій Проценко готується до чемпіонату світу за індивідуальною програмою. Також Проценко на початку лютого візьме участь у двох міжнародних турнірах у Польщі та Чехії.

Найкращі результати серед херсонських бігунів показали Василь Газукін та Олена Туркова. Василь фінішував сьомим на дистанції 2000 метрів з перешкодами, а Олена теж показала сьомий час на 60-метрівці з бар'єрами.Вернуться назад