DataLife Engine > Актуально / Свежие новости > Голова Генічеської РДА знайшов вихід із ситуації, що склалася на КПВВ Чонгар

Голова Генічеської РДА знайшов вихід із ситуації, що склалася на КПВВ Чонгар

Голова Генічеської РДА знайшов вихід із ситуації, що склалася на КПВВ Чонгар

На останній Раді оборони області йшлося про складну ситуацію в районі КПВВ (контрольні пункти в’їзду виїзду) на кордоні Херсонщини з Кримом.

- Черги на кордоні були, є й будуть. Чим вони довші, тим більше буде навколо сміття. І скільки б комунальників ми не залучили, скільки б коштів не виділили, проблему це не вирішить – не будуть комунальники «бігати» за кожною фурою і оперативно прибирати, - висловив свою думку голова Генічеської РДА Олександр Воробйов (на фото справа).

Але вихід, як з’ясувалося, є. Йдеться про пілотний проект сервісного обслуговування, що на переконання керівника району, стане показовим для всієї України. Відповідні напрацювання зроблені комунальним підприємством, створеним в Генічеську для обслуговування сервісної зони і території КПВВ.
Щоправда, Олександр Воробйов поки вирішив зберегти інтригу і про конкретні заходи змовчав. Лише натякнув, що підхід буде креативним. А, власне, сам проект буде презентовано вже на наступній раді оборони.Вернуться назад