22:40

23 января

межбанкпокупкапродажа
USD27.1927.42
EUR30.70 31.10
RUB0.320.38

Відкритий лист каховського виборця: "Міфи і реальність від Андрія Дяченка"

Відкритий лист каховського виборця: "Міфи і реальність від Андрія Дяченка"

"Усі ми дуже різні, у кожного своє бачення життєвих цінностей, поняття порядності, честі, людської гідності, власних прагнень і шляхів досягнення мети. Однак, у мене особисто виникає подив, коли намагаюсь зрозуміти життєву позицію депутата міськради, кандидата на посаду міського голови Андрія Дяченка та його методи боротьби на посаду очільника Каховки.

Міфи про «значущу діяльність» у місті, якими нас «годує» пан Дяченко зі шпальт газет та інтернет-сайтів, суперечать його реальним діям.

Міф «Я не від влади»

Андрій Дяченко уже декілька скликань поспіль є депутатом міської ради, тобто безпосередньо перебуває у владі. Але, мабуть, цурається цього, бо при надії отримати мерське крісло називає себе «новою» людиною, а своїх прибічників, також нинішніх чи колишніх депутатів – новою командою, не причетною до влади. Хлопці, ви вже «рулювали» майже десятиріччя, а що самі особисто зробили гарного для каховчан? Скільки сесій міськради Дяченко відвідав у перші три роки роботи ради VI скликання – перевірити не важко. Але дійсно досить активно з'являвся у передвиборчі роки, і як думаєте чому? А скільки проектів рішень запропонував депутатському корпусу до розгляду, які теми життєдіяльності громади піднімав і вказував шляхи вирішення наболілих проблем? Може хто з читачів і здивується, але жодного проекту від виконавця Дяченка за часів його депутатства міська рада не отримала! Можливо, не бачив жодних проблем, тому і не намагався віднайти шляхи їх вирішення? Або займався так званим «накопиченням» проблемних питань, аби було про що казати перед наступними місцевими виборами?

Нині кандидат у мери заявляє, що перебував у опозиції до діючої, в попередні роки, влади і не входив до більшості, такий собі «вічний меньшовик». Але ж йому нічого не заважало готувати проекти рішень в інтересах мешканців міста та подавати їх на розгляд міської ради! До речі, це прямий обов’язок кожного депутата... І лише у випадку неприйняття запропонованих проектів Андрій Дяченко мав би право говорити про те, що «влада не дала» можливості відстояти інтереси громади. А на сьогодні його слова – не більше ніж бульбашки у воді. Але Андрій вважає, що його «врємя прішло». А чи може прОйшло?

Міф про турботу за наповненням бюджету

Цей кандидат нам голосно віщує про «мєстних олігархів» та їх неблаговидні вчинки, як то Юрій Горстка, який нібито багато років безоплатно користувався громадською землею, заборгувавши місту півмільйона гривень. А чи звертався особисто депутат Дяченко, маючи на це надані законом повноваження, хоч з одним листом до Юрія Горстки з вимогою припинити безоплатне користування землею та й взагалі з'ясувати хто орендував цю ділянку, або чи надходять кошти в бюджет? Чи кандидатові досить користуватися чутками, а не оперувати фактами?

Але зась! Навіщо з'ясовувати істину, якщо можна дуже просто облити людину брудом! На вигадках, негативі і відвертій брехні Дяченко намагається підняти особистий рейтинг і не хоче замислюватись про наслідки своїх висловів та вчинків.

Так, уже тривалий час за користування земельною ділянкою громади в центрі міста Дяченки не сплачують орендну плату ні під «Скрепкою», ні під приміщеннями «Юрана». А це – реально не сплачені десятки тисяч гривень в міський бюджет. То це так Дяченко намагається «поповнити гаманець громади», чи заощаджує власні кошти на громадському майні, користуючись своїм положенням депутата міськради?

Пан кандидат кричить про мізерні зарплати на підприємстві «Чумак», а хто йому перешкоджає працівникам власних підприємств виплачувати стабільно високу зарплатню, так щоб тисяч по 5, з офіційним оформленням працівників?

Міф про ОСББ

Згадаймо, як часто Дяченко “рекламує” свою нібито першочергову причетність до створення ОСББ в місті. Однак, перше у Каховці об'єднання співвласників було створене мешканцями будинку № 194 по вул. Мелітопольській і, до речі, без жодного втручання Андрія Дяченка. Прикро, що питання створення ОСББ кожного разу виникає у пана Андрія «акурат» перед місцевими виборами. А чи хто-небудь чув від пана Андрія пропозицію створити об'єднання співвласників та чи отримав дієву допомогу в реалізації такої роботи у період, на який не припадають вибори? Або може він повідав комусь чіткий, покроковий алгоритм дій, починаючи з опитування мешканців будинку, проведення зборів та їх документального оформлення аж до реєстрації ОСББ і допомоги у здійсненні перших самостійних кроків в його діяльності? Нажаль, усе, що ми спостерігаємо зараз — це незвʼязні спроби Андрія Андрійовича загальними фразами віщувати про пріоритетність створення ОСББ і необхідність подальшого відходу від ЖЕКів. Дуже «вчасно»! Адже ще з 1 липня цього року діє Закон, який приписує громадянам в строк до 01.07.2016 року або створити ОСББ, або укласти угоду з особою-управителем будинку. Протягом цього ж строку усі будинки мають бути знятими з балансу так званих ЖЕКів і проект відповідної постанови КМУ давно розміщений на інтернет-сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

І поки Андрій Дяченко розповідає про ОСББ - інші люди в місті їх реально створюють!

Міф про наведення порядку в місті

А наскільки талановитим господарем є наш вельмишановний Андрій Андрійович? На прилеглій до магазину «Скрепка» території із землі уже тривалий час стирчить труба, яка стала причиною пошкоджень колес десятків авто. Моя дружина, між іншим, також на автомобілі потрапила «на гачок» поблизу «Скрепки». Тоді нам довелось повністю міняти колесо, а працівники СТО без питань вказали де саме авто могло отримати такі пошкодження, бо подібний випадок у місті далеко не перший. Тобто, у себе, що називається, “під носом” незручностей для городян пан кандидат не бачить. Але з яким натхненням під фото- та відеокамерами притягнув до будівлі міськради три бетонні блоки у якості наглядної демонстрації безгосподарності нинішнього мера! Навіть штраф за вчинене адміністративне правопорушення обіцяв сплатити. А може, краще було б навести лад біля «Скрепки»?

Міф про діяльність в правовому полі та й про сімейні цінності

А що там із законослухняністю депутата Дяченка та загальновідомим громадянським обов’язком виконувати рішення суду? Бачу, що норм закона, згідно логіки пана Дяченка, повинні дотримуватись усі «смертні» окрім, звісно, самого депутата та нинішнього кандидата у мери.

Так, ще у серпні 2008 року господарський суд Херсонської області, а потім і Запорізький апеляційний господарський суд в грудні того ж року зобов’язали Дяченко знести самочинно збудовану будівлю другого поверху магазину «Скрепка». А виконано рішення суду було лише у листопаді 2013 року, та й то після розпочатих відділом ДВС примусових дій шляхом укладення договору з будівельною організацією про демонтаж частини будівлі і фактично розпочатого демонтажу. Та ще й після вироку суду від 29 жовтня 2013 року відносно дружини пана Дяченка за ст. 382 КК України – умисне невиконання судового рішення.

Так, дійсно, безпосереднє відношення до «Скрепки» нібито має не особисто депутат і нинішній кандидат в мери, а його дружина... Але якщо жінка діяла самостійно, без погодження цього питання з чоловіком – тоді вона не довіряє батькові своїх дітей? Якщо ж Андрій Андрійович наполягав на виконанні рішення суду, а дружина не погоджувалась – то, виходить, думка чоловіка в сім'ї ніяк не впливає на позицію його дружини? Тож, якщо депутат Дяченко не в змозі у власній родині навести лад, як він хоче навести лад у цілому місті? Чи, може, сам Дяченко відмовляв дружину від виконання рішення суду і таким чином «підставив» матір своїх трьох дітей під кримінальну відповідальність? У цьому випадку «високі моральні принципи» і «сімейні цінності» у кандидата в мери Андрія Дяченка аж зашкалюють! Чи п'ятирічне ухилення від виконання рішення суду – то спільна мета і спосіб мислення родини Дяченків? Тоді як загалом сам Дяченко бачить обов’язок громадянина, людини і очільника міста чітко дотримуватись норм законодавства – питання навіть не виникає…

А що там у пана Дяченка із вільним володінням державною мовою? Чи в штаті міськради задля допомоги “новому меру” введуть посаду перекладача з російської? Безумовно, словниковий запас у стилі Еллочки Людоїдки на кшталт «деолигархизация» та «консервация» - поганий помічник на посаді керманича міста.

Чи може пан Дяченко вважає, що розум усіх виборців одурманений оковитою і вони за «чисту монету», без роздумів і оцінок будуть приймати маячню за істину? Саме на такого виборця в більшості і розраховує кандидат?

Розумію, що більшості городян давно відомі реалії з життя Дяченка і я «не відкрив очі», але знаєте – огидно.

Єдине, з чим я готовий погодитись у позиції Андрія Дяченка, так це із необхідністю обрання нової команди. Депутами мають бути обрані нові, енергійні, ініціативні люди, які власними вчинками роблять наше місто кращим, затишнішим, економічно розвиненим, безпечним, а не ті, що по кілька скликань “відсиджують” один день у місяць на сесії міськради, мляво підіймаючи руки за підготовлені відділами виконкому проекти рішень або просуваючи власні інтереси.

Мешканець міста, виборець, начальник з безпеки ПрАТ “Чумак”

1 комментарий

Галина 15 августа 2016 18:09
Дорогі ФАКТИ скільки вам заплатив ПРАТ Чумак, щоб поливати брудом мера Каховки? Вибачте, але ваші зауваження недоречні і не відповідають дійсності! Запрошуємо всіх до нашого славного міста Каховка, щоб ви переконалися у протилежному! Міфів немає! А є реальні справи, чудове процвітаюче місто! Ганьба тим, хто пише такі статті!
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код:

Свежие новости

19:30
10 дек
За період «червоної зони» поліцейські Херсонщини виявили близько 4 тисяч порушень карантину
18:00
10 дек
У Генічеському районі патрульні евакуювали авто з траси — його водій «джекпот» для інспекторів
16:30
10 дек
Завтра в крупнейшем херсонском ТРЦ состоится открытие новогодней елки
15:00
10 дек
«Ее будет не узнать», - жителям Херсона пообещали кардинальное преображение Набережной
13:30
10 дек
На Новый год херсонцам предложат елки в горшках и наборы веточек
12:00
10 дек
Херсонцам, перешедшим на автономное отопление, продолжают приходить платежки от ТЭЦ
10:30
10 дек
З 15 грудня буде змінено номер телефону Контакт-Центру херсонського Водоканалу
09:00
10 дек
Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Херсонщині 09.12.2021
18:00
09 дек
В Бериславском районе из-за бешеного кота в селе объявили карантин
15:50
09 дек
Суд продлил арест Мангеру при отсутствии доказательств его вины или мотива, – защита
15:00
09 дек
Xepcoнcькoму пiдпpиємcтву нapaxoвaнo збитки зa зaбpуднeння пoвiтpя близькo 700 тиc. гpн
13:30
09 дек
У Херсонській області – спалах африканської чуми свиней
12:00
09 дек
Еще сотню гаражей и 45 киосков планируют демонтировать в Херсоне
10:30
09 дек
Камень и дерево ー в Херсоне владельцев МАФов обязали переделать конструкцию согласно архетипу
09:08
09 дек
COVID-19 на Херсонщині: за добу померли 5 пацієнтів, захворіли 135
19:30
08 дек
B Xepcoнe eдвa нe пoгиб oxpaнник лoдoчнoгo пpичaлa
Больше новостей